Šampon propolis pro vaše vlasy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Na objednávku

Šampon propolis pro vaše vlasy

Přírodní šampon, zvyšuje celkovou kvalitu a lesk, rychlá pomoc pro problematické vlasy, obsahuje přírodní složky, které posilují růst nových vlasů již po 14 dnech. Návod k použití: Šampon je vysoce koncentrovaný, pro jedno umytí postačí i jeho malé množství. Vmasírujte přímo do pokožky, nechte působit alespoň jednu minutu a pečlivě opláchněte spíše vlažnou vodou. Po osušení doporučujeme aplikovat vlasovou vodu, která zvýší účinky a vlasy krásně provoní. Při zasažení očí stačí jemně opláchnout vodou, složení není příliš dráždivé.

Rodinná firma Pleva
Českých bratří 325, 517 43 Potštejn, Česká republika

224 Kč S DPH

224 Kč BEZ DPH

224 Kč Bez DPH

Přírodní šampon, zvyšuje celkovou kvalitu a lesk, rychlá pomoc pro problematické vlasy, obsahuje přírodní složky, které posilují růst nových vlasů již po 14 dnech.

Návod k použití: Šampon je vysoce koncentrovaný, pro jedno umytí postačí i jeho malé množství. Vmasírujte přímo do pokožky, nechte působit alespoň jednu minutu a pečlivě opláchněte spíše vlažnou vodou. Po osušení doporučujeme aplikovat vlasovou vodu, která zvýší účinky a vlasy krásně provoní. Při zasažení očí stačí jemně opláchnout vodou, složení není příliš dráždivé.

Rodinná firma Pleva
Českých bratří 325, 517 43 Potštejn, Česká republika

1876
chat Komentáře (0)