Černý rybíz prášek BIO 200 g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Na objednávku

Černý rybíz prášek BIO 200 g

Ať už černý, červený nebo žlutý, rybíz roste prakticky na každé české zahrádce. Asi jsme všichni nadšení, když uvidíme první bobulky, ale málokdo z nás ví, že je plný vitamínů a dokonce pomáhá při hubnutí.

347 Kč S DPH

347 Kč BEZ DPH

347 Kč Bez DPH

Ať už černý, červený nebo žlutý, rybíz roste prakticky na každé české zahrádce. Asi jsme všichni nadšení, když uvidíme první bobulky, ale díky kyselosti tohoto ovoce se rybízu rychle přejíme. Tak jak a kde využít různé podoby rybízu, aniž by nás omrzel?
My jsme z těch nejlepších bobulek černého rybízu udělali prášek. Když jej přidáte do jogurtů, kaší, smoothies nebo třeba při pečení jako přísadu do těsta, jednoznačně si ho zamilujete! A co takhle tvarohový dezert s tímto práškem? Přidejte 1-2 čajové lžičky do tvarohu a udělejte si lahodnou a rychlou mňamku kterou oceníte nejen vy, ale i vaše děti.
Co je ale na rybízu tak úžasné? Pokud držíte dietu, právě rybíz napomáhá k přeměně tuků a pomáhá vylučovat vodu z těla. Obsahuje vitamín B6, který uklidňuje naše svaly, klouby a nervy. Jeho zajímavou vlastností je jednoznačně to, že rybíz pomáhá chránit před vznikem autoimunitních poruch.

43
chat Komentáře (0)