Rooibos BIO
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Na objednávku

Rooibos BIO

Každý sáček obsahuje 2 g neustále čerstvého mletého rooibosu, který si díky praktickému balení můžete připravit kdekoli. Obsahuje 0 % kofeinu, vhodný pro děti, těhotné i kojící, plný antioxidantů, přirozeně nasládlá karamelová chuť, navozuje pocit zklidnění a relaxace. Příprava: Nejsnadněji si mletý rooibos připravíte v šejkru, skleněné nebo jakékoli uzavíratelné láhvi. Jednoduše otevřete sáček podle instrukcí na obalu a obsah sáčku vysypte do láhve. Zalít můžete 2 dl – 1,5 l vody. Láhev či šejkr pořádně prošejkujte a můžete podávat!  
Dodavatel:
Kyosun s.r.o.
Trmická 869/1, 190 00 Praha 9

319 Kč S DPH

319 Kč BEZ DPH

319 Kč Bez DPH

Každý sáček obsahuje 2 g neustále čerstvého mletého rooibosu, který si díky praktickému balení můžete připravit kdekoli. Obsahuje 0 % kofeinu, vhodný pro děti, těhotné i kojící, plný antioxidantů, přirozeně nasládlá karamelová chuť, navozuje pocit zklidnění a relaxace.

Příprava: Nejsnadněji si mletý rooibos připravíte v šejkru, skleněné nebo jakékoli uzavíratelné láhvi. Jednoduše otevřete sáček podle instrukcí na obalu a obsah sáčku vysypte do láhve. Zalít můžete 2 dl – 1,5 l vody. Láhev či šejkr pořádně prošejkujte a můžete podávat!  


Dodavatel:
Kyosun s.r.o.
Trmická 869/1, 190 00 Praha 9

1975
chat Komentáře (0)