O nás

Jsme rodinná firma. Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti nákupu a prodeje různých potravin na trzích EU.

Rozhodli jsme se přenést naše zkušenosti a odborné znalosti v oblasti prodeje biopotravin do internetového obchodu.

Klademe velký důraz na odpovědný přístup k výběru každého dodavatele. Než zařadíme produkt do naší nabídky, koupíme vzorek, ochutnáváme, „testujeme na sobě“.  Nechceme kupovat výrobky obsahující žádné umělé ani jiné přísady. Proto vždy pozorně sledujeme složení produktů.

Zaměřujeme se zejména na nákup od výrobců v České republice.

V České republice existuje spoustu malých rodinných podniků v různých regionech. Tyto společnosti nabízejí opravdu přírodní produkty bez přídavku barviv a konzervačních látek. Najdete je buď v oblastech, kde se nachází výroba, nebo v malém počtu obchodů v Středočeském kraji a v Praze. Bohužel, biopotraviny z těchto obchodů jsou drahé, protože firmy mají značné náklady za pronájem prostor a mzdy zaměstnanců.

My se snažíme se minimalizovat naše náklady, proto jsme se rozhodli pro formát internetového obchodu. Nabízíme našim zákazníkům přírodní produkty za přiměřené ceny, s ověřenou kvalitou od českých výrobců.

Nový zákazník

Zaregistrovat se

Pokud se zaregistrujete, budete mít možnost rychlejšího nákupu, být informován(a) o stavu objednávky a sledovat veškeré Vaše předchozí objednávky.

Pokračovat

Vracející se zákazník